אודותינו

ייעוץ בביטוח קבוצתי לעובדים

פרש קונספט היא חברת הייעוץ המובילה בישראל לביטוחי בריאות קבוצתיים בארגונים ומקומות עבודה. על כך יעידו מאות מנהלים בארגונים מובילים ומאות – אלפי עובדים מרוצים ובני משפחתם.

אם אתם מעסיקים או ועדי עובדים המעוניינים בביטוח קבוצתי לעובדים, אתם בוודאי מעוניינים לקבל כיסוי ביטוחי מיטבי לצד עלות אטרקטיבית. את זה מקבלים רק מהמומחים בתחום.

דמיינו לעצמכם גוף שמסוגל לספק ייעוץ לארגון שלכם ובה בעת יכול להשיג את המיטב מחברות הביטוח עבור העובדים שלכם. אתם דואגים לעובדים ואנחנו דואגים לייעוץ ביטוחי המותאם בדיוק לצרכים שלכם.

ביטוח בריאות קבוצתי הוא הטבה משמעותית לעובדים, ויש ביכולתנו ליצוק בה תוכן אמיתי, כזה שיעשה לעובדיכם טוב במשך שנים רבות. צרו קשר עוד היום בטלפון

077-997-0919 והכירו את המומחים שלכם עבור ביטוח קבוצתי.

לעבוד עם היועצים המובילים בביטוחים הקבוצתיים.

כחברת בת של קבוצת ד"ר פרישמן, אנו מספקים מטריית שירותי ייעוץ חדשנית בתחום ביטוח בריאות קבוצתי לארגונים. אנו עוסקים בתחום במסירות רבה מזה שנים עבור גופים מובילים במשק כמו אל על, בזק, מפעל הפיס ורבים אחרים ובהם חברות הייטק מובילות כמו Payoneer, GE ,Oracle ועוד.
לרשימת הלקוחות

אנו חברת הייעוץ הראשונה בישראל בתחום ביטוחי הבריאות שזכאית לתו התקן הבינ"ל ISO 27001, דבר המבטיח את בטיחות המידע הרגיש הנמצא בידינו.

הכירו את היתרונות היחסיים שלנו:

עובדים שמשקיעים בהם מכירים תודה למעסיקיהם, זאת עובדה ידועה. אנחנו נותנים לכם תמיכה ויכולת מלאה לממש חזון של בריאות ושירות מושלם של ביטוח קבוצתי בריאותי עבור המשאב החשוב ביותר שלכם – העובדים.

לוגו אודות פרש קונספט