ביטוח מחלות קשות קבוצתי

אנחנו אומנם  בעידן שבו אנשים חיים זמן רב יותר ונהנים מאיכות חיים גבוהה יותר, אבל אליה וקוץ בה. זוהי גם מציאות שבה מתגלות מחלות חדשות שלא היו בעבר, כאלה שההתאוששות מהן יכולה להיות יקרה מאוד מאחר שהיא כוללת ניתוחים קשים ומסובכים ונטילה של תרופות שאינן נכללות בסל הבריאות. היות שמחלות הן חלק בלתי נפרד מהחיים, עלינו להכין את עצמינו למצב שבו לא נוכל להתפרנס ויהיו לנו הוצאות גבוהות מאוד במסגרת תהליך הריפוי. כיצד ביטוח מחלות קשות קבוצתי קשור לכל זה? התשובה מיד.

מה מכסה ביטוח מחלקות קשות קולקטיבי ואיך יכול להיות שזה כל כך אטרקטיבי? 

ביטוח מחלות קשות קבוצתי יסייע לכל מי שרוצה להבטיח לעצמו גב כלכלי אם חלילה יחלה במחלה קשה, היות שהוא כולל כיסוי לרשימה של יותר מ-30 מחלות קשות. במסגרת ביטוח כזה, מקבל המבוטח את סכום הכסף עליו סוכם בינו לבין החברה המבטחת, כדי להקל עליו בתהליך ההתמודדות עם ההודעה הקשה על הופעתה של המחלה. כדי ליהנות מביטוח כה חשוב, מומלץ לרכוש אותו במסגרת קולקטיבית.

הביטוחים הקולקטיביים, היות שהם מיועדים עבור קבוצות גדולות של לפחות 50 חברים, הם אטרקטיביים יותר. ברגע שמדובר בקבוצה גדולה, חברות הביטוח יכולות לפזר את הסיכונים בצורה טובה יותר, ועל כן הן גם נוטות להתגמש ולהציע פוליסות ביטוח טובות ונוחות יותר עבור מבוטחיהם במסלול הקולקטיבי. הסיבה שביטוח מחלות קשות קולקטיבי מכסה קשת רחבה כל כך של מחלות, קשורה לכך שהוא נרכש בצורה קולקטיבית.

כלומר, חברת הביטוח רוצה להרוויח את כוח הקנייה הרב של הקבוצה, ועל כן גם מציעה עסקאות ביטוחיות טובות יותר.

ביטוח מחלות קשות קבוצתימידע נוסף בנושא:

למה כדאי לרכוש ביטוח קולקטיבי ולא ביטוח מחלות קשות במסלול הפרטי?

מעבר למגוון המקרים הרפואיים שמכסה ביטוח מחלקות קשות, רכישתו בצורה קולקטיבית מאפשרת ליהנות מיתרונות נוספים. הפרמיות, למשל, זולות יותר בהשוואה לביטוח שנרכש במסלול הפרטי, שוב, בזכות אותו כוח קנייה של הקבוצה, המאפשר לחברת הביטוח ללכת לקראת המבוטח, ולהתאים לו את הפתרון הביטוחי ההולם במחירים ידידותיים יותר. כמו כן, ההתמודדות של המבוטח מול חברת הביטוח, כאשר ברצונו להגיש תביעה למימוש המקרה הביטוחי ולקבלת פיצוי, היא קלה יותר בהשוואה להתמודדות של המבוטח הפרטי. קיראו עוד על ביטוח בריאות לעובדים.

בעוד חברות הביטוח פעמים רבות לא נענות לתביעות ביטוחיות של מבוטחים במסלול הפרטי, הן נענות בקלות רבה יותר לתביעות של חברים בקבוצת ביטוח קולקטיבית, מתוך חשש של החברה המבטחת לאבד את אותו כוח קנייה של הקבוצה. ביטוח מחלות קשות קבוצתי הוא, אם כן, התשובה לכל מי שרוצה להבטיח לעצמו שקט נפשי וכלכלי במידה ותתגלה אצלו מחלה ואם הוא ייאבד את כושר העבודה ויצטרך להשקיע משאבים רבים כדי שיהיו לו התנאים המיטביים להחלמה.

ייעוץ בביטוח בריאות קבוצתי?