FRESH CONCEPT  IS A COLLABORATION PARTNER OF THE INTERNATIONAL BROKER WILLIS TOWERS WATSON

פרש קונספט שותפה במיזם עם חברת התרופות הבינלאומית ROCHE לקידום רפואה מותאמת אישית בישראל

ייעוץ בביטוח בריאות קבוצתי?

אודותינו

ייעוץ בביטוח קבוצתי לעובדים

מחפשים ביטוח בריאות קבוצתי לעובדים? אם אתם מעסיקים או ועדי עובדים המעוניינים בביטוח קבוצתי לעובדים, אתם בוודאי מעוניינים לקבל כיסוי ביטוחי מיטבי לצד עלות אטרקטיבית. את זה מקבלים רק מהמומחים בתחום.

דמיינו לעצמכם גוף שמסוגל לספק ייעוץ לארגון שלכם ובה בעת יכול להשיג את המיטב מחברות הביטוח עבור העובדים שלכם. אתם דואגים לעובדים ואנחנו דואגים לייעוץ ביטוחי המותאם בדיוק לצרכים שלכם.

ביטוח בריאות קבוצתי הוא הטבה משמעותית לעובדים, ויש ביכולתנו ליצוק בה תוכן אמיתי, כזה שיעשה לעובדיכם טוב במשך שנים רבות. צרו קשר עוד היום בטלפון 073-2291344 והכירו את המומחים שלכם עבור ביטוח קבוצתי.

לעבוד עם היועצים המובילים בביטוחים הקבוצתיים.

כחברת בת של קבוצת ד"ר פרישמן, אנו מספקים מטריית שירותי ייעוץ חדשנית בתחום ביטוח בריאות קבוצתי לארגונים. אנו עוסקים בתחום במסירות רבה מזה שנים עבור גופים מובילים במשק כמו אל על, בזק, מפעל הפיס ועוד רבים אחרים. לרשימת הלקוחות

הכירו את היתרונות היחסיים שלנו:

עובדים שמשקיעים בהם מכירים תודה למעסיקיהם, זאת עובדה ידועה. אנחנו נותנים לכם תמיכה ויכולת מלאה לממש חזון של בריאות ושירות מושלם של ביטוח קבוצתי בריאותי עבור המשאב החשוב ביותר שלכם – העובדים.

עוד על ביטוח בריאות לעובדים

בין לקוחותינו

חזון וערכים

חזון

כמובילים בתחום - אנחנו בפרש קונספט מודעים לאחריות המוטלת על כתפינו – לדאוג לשלמות בריאותם של מאות אלפי מבוטחים ולשקט הניהולי של עשרות רבות של חברות וגופים בישראל.

כחברה - אנו גדלים, מתפתחים ומתעדכנים על בסיס יומי, בכל עולמות הביטוח, הבריאות, הכלכלה הרפואית והמשפט.

כעובדי פרש קונספט - אנו שואפים להישאר ולהיות ברי הסמכא, איש איש בתחום התמחותו בחברה, ולתת את חלקו ביצירת גוף ניהולי מנצח עבור לקוחותיו.

ערכים

שירותים

חדש!

אקסטרה-פרש, כי ללקוחות שלנו מגיע יותר

כחברה המובילה את תחום הייעוץ לביטוחי בריאות בישראל, יצאנו לאחרונה בבשורה של ממש – חבילת אקסטרה ייחודית ללקוחותינו בלבד, הכוללת שירותים חדשניים ובלעדיים.

לשירותים אלו יכולה להיות משמעות של הצלת חיים, והם כוללים פתרונות שמעטים יכולים ליהנות מהם בשלב זה.

בזמנים שבהם גוברת המודעות של אנשים לרמת השירות לה הם זכאים, גם הלקוחות שלכם מחפשים את החדשנות שתשפר את איכות חייהם, והם ידעו להעריך אותה.

את החדשנות הזו אנו מביאים אליכם, עבורם.

אנו מציגים בפניכם את שירותי אקסטרה פרש-בחירת רופא מנוסה,ניסוייים קליניים ושירותי רפואה.

אקסטרה פרש רופאים מנוסים

אקסטרה פרש שירותי רפואה

אקסטרה פרש ניסויים קליניים

חדש! אקסטרה פרש קורונה

בפרש קונספט אנו מאפשרים ללקוחותינו לבצע בדיקות קורונה באופן פרטי, בתוך הארגון עצמו או בבית המבוטח ובעלות מופחתת.

כמו כן יש באפשרותכם לחסן דרכנו את כל העובדים בחיסוני שפעת בעלות מיוחדת במקום העבודה.

אומנם שירותים אילו ניתנים בחינם בקופות החולים,אך יש ארגונים רבים שמוכנים לשלם עבור נוחות ורוצים לחסוך מהעובדים שלהם את הסכנה להיחשף לנגיף בקופות החולים ואנו לשירותם-פנו אלינו.

תוכנית חדשנית לאבחון ושיקום מחלימי קורונה

בשורה טכנולוגית חדשנית למחלימי הקורונה מבית O2 – אגף אד"מ המרכז האוניברסיטאי לקדום בריאות, האוניברסיטה העברית בירושלים-ללקוחות פרש קונספט.

מחלימים שממשיכים לסבול מתסמינים, הפוגעים באיכות החיים, גם לאחר לאחר שהווירוס כבר לא נמצא בגופם, יכולים לפנות לקבלת אבחון פיזיולוגי מקיף ותוכנית שיקום היברידית, המשלבת טכנולוגיה חדשנית לניטור פגיעה רב-מערכתית, המאפשרת לחזור לשגרת חיים תקינה.

לפרטים פנו ישירות ל www.o2start.co.il
לתאום תורים - טלפון 02-5810810

אקסטרה פרש רופאים מנוסים

אקסטרה פרש ניסויים קליניים

אקסטרה פרש קיצור תורים

פרש קונספט - הצוות המוביל
צוות המומחים של פרש קונספט
פרש-קונספט-מובייל-לוגו

הצוות המוביל

מנהלת מחלקת תביעות ושירות לקוחות רכזת תביעות ושירות לקוחות
מנהלת מחלקת תביעות ושירות לקוחות
יועץ לביטוחי בריאות קבוצתיים
ראש תחום ביטוח נסיעות חו"ל

מאמר החודש

ביטוחי בריאות פרטיים הם מוצר חיוני והקהל בישראל מבין זאת • אדם שרוכש ביטוח פרטי סומך עלינו • אם נטעה, נעגל פינות ונפרש את הפוליסה לרעת המבוטח, אנו מועלים באמון וכמי שמאמין בתעשייה הזו – לא אתן יד לזה.

צור קשר

פרש קונספט מומחים לביטוחים קבוצתיים
פרש קונספט מומחים לביטוחים קבוצתיים מקבוצת ד"ר פרישמן

ייעוץ בביטוח בריאות קבוצתי?

לראשונה בעולמות
הייעוץ לביטוחים קבוצתיים!

חברת הייעוץ המובילה בישראל פרש קונספט חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הברוקרים הבינ"ל
"WILLIS TOWERS WATSON".

מעתה, פרש קונספט היא עמיתה במערך הגלובלי של WTW ותעניק שירותי ייעוץ לכלל לקוחותיה הגלובליים של וויליס אשר להם פעילות בישראל.

כל אחד מאיתנו יחיד ומיוחד וכשמדובר על הבריאות שלנו על אחת כמה וכמה. לכל אחד מגיע לקבל את הטיפול הרפואי המדויק והמותאם במיוחד עבורו. חברת פרש קונספט עוסקת, במשך שנים, במתן שירותי ייעוץ לארגונים ומקומות עבודה בתחום בריאות העובד והביטוחים הקבוצתיים ועושה הכל כדי שלקוחותיה יהיו מכוסים בכל החידושים בתחום הרפואה.  

חברת התרופות הבינ"ל ROCHE  מקדמת שימוש בבדיקה גנומית מצילת חיים לחולי סרטן-בדיקה פשוטה שממפה את המוטציות הגנטיות בגידול ממנו סובל החולה ומאפשרת להתאים את הטיפול היעיל ביותר, דבר שמאפשר הארכת תוחלת חיים והחלמה.

שתי החברות חרטו על דיגלן את המטרה לקדם את מודעות הציבור, החברות והארגונים לנושא חשיבות הרפואה המותאמת אישית ולפעול לכך שפוליסות הבריאות הקבוצתיות יכללו כיסוי ביטוחי לשירותי רפואה מותאמת אישית.

כך שכל עובד (ולא משנה מה יכולותיו הכלכליות) ובני משפחתו יהיו זכאים למילה האחרונה בטיפול הרפואי-רפואה מותאמת אישית, מדויקת ומצילת חיים.