בריא לדעת

השאלות שלכם

התשובות שלנו

בריא לדעת

השאלות שלכם

התשובות שלנו

ד"ר אודי פרישמן

שנת 2020 הייתה שנה מורכבת מאוד. כל אחד ואחת מאיתנו חווה חוויות ועבר אירועים שמעולם לא חשב שיעבור. החיים של כולנו השתנו. כנראה שהחיים שלפני המגיפה לעולם לא ישובו עוד והחיים שלאחר המגיפה יהיו חיים שונים לחלוטין ממה שהכרנו.

לקראת סוף השנה המוזרה הזו ריכזנו עבורכם פניות שהגיעו אלינו מלקוחות שלנו – נציגי וראשי וועדי עובדים, מנהלי משאבי אנוש וכספים – לצד התשובות וההמלצות שנתנו להם.

אני תקווה שהניסיון שלנו, כפי שהוא בא לידי ביטוי במענים אלו, יסייע לכם לעבור את שנת 2021 בצורה קלה יותר.

אני, מנכ"ל החברה עו"ד אריק בן עזרא וכל צוות היועצות והיועצים, העובדות והעובדים של חברת "פרש קונספט" מאחלים לכם חיסון מהיר, יעיל ובטוח והרבה בריאות.

שלכם ,
ד"ר אודי פרישמן.

צוות פרש קונספט
השאלות ששאלתם אותנו והמענים שלנו

 

הוצאנו עובדים לחל"ת – מה קורה לביטוח הבריאות הקבוצתי שלהם?

מבחינת חברת הביטוח, היא לא תפסיק את זכאות העובד לביטוח בגלל החל"ת, כל זמן שהתשלום ממשיך כסדרו. מבחינת הארגון, יש כאלו שהמשיכו לממן את הפרמיה גם לעובדי החל"ת ויש אחרים שלא, בעיקר אם תקופת החל"ת ארוכה. מומלץ להבהיר לעובדים שיצאו לחל"ת מה המדיניות בארגון שלכם כדי שלא יגלו ברגע האמת שהם נשארו בלי ביטוח.

נאלצנו לפטר עובדים בעקבות הקורונה – מה קורה לביטוח הבריאות הקבוצתי שלהם?

במקרה של הפסקת עבודה מכל סיבה שהיא, ברב הביטוחים העובד זכאי להמשכיות בביטוח פרטי ללא חיתום וללא הצהרת בריאות ולעיתים אף בעלות מופחתת. חשוב להסביר למפוטרים כי ביטוח בריאות הוא ביטוח מציל חיים ואסור לוותר עליו. אם בנסיבות שנוצרו קיים קושי כלכלי לשלם את הפרמיה המלאה, אפשר לצמצם את היקף הכיסוי, בפוליסת ההמשך הפרטית, ולהשאיר רק את הכיסויים החיוניים ביותר והם הכיסויים לתרופות שאינן כלולות בסל הבריאות וטיפולי סרטן וטיפולים רפואיים מורכבים שאינם ניתנים לביצוע בישראל.

מה נאמר לעובד שפוטר וחושש שלא יוכל לשלם בעצמו את ביטוח הבריאות הפרטי?

המצב הכלכלי עבור רבים מתושבי ישראל, בהחלט מדיר שינה, אולם הקושי המסוים להתמודד כעת עם צמצום הכנסות התא המשפחתי, קטן לאין שיעור מזה שיתעורר במקרה בו אחד מבני המשפחה יחלה ויווצר צורך במימון של הליך רפואי או טיפול מציל חיים. במקרה כזה, לא מדובר על עשרות או מאות שקלים אלא על עשרות או מאות אלפי ואף מיליוני שקלים. הצעתנו – אפשר לנבור לעומקו של תזרים ההוצאות ולמצוא עוד סעיפים שניתן לקצץ אותם, אך אל תגעו בביטוח הבריאות. בו בעת, אפשר להוזיל באופן זמני את עלות הפוליסה ולקזז כ-50% מגובה הפרמיה, זאת באמצעות מתן הודעה למבטחת על הותרת הכיסויים החיוניים ביותר.

עובד שנדבק בקורונה בעבודה, האם יוכל לתבוע על תאונת עבודה?

אם ההדבקה קשורה לעבודה עצמה ולא אקראית אז בהחלט ניתן לטעון לתאונת עבודה. למשל אחות או רופא שנדבקו בבית חולים או קופאי שנדבק בסופר. במקרה זה יוכלו לקבל מהביטוח הלאומי פיצוי בגין ימי ההעדרות מהעבודה והוצאות רפואיות אם היו. במקרים קשים יותר גם בגין אחוזי נכות. בכל מקרה עלות הפיצוי אינה על המעביד אלא על הביטוח הלאומי.

האם עובד יכל לטעון שההדבקה התרחשה כי במקום העבודה לא הקפידו על תקנות הקורונה?
במקרה כזה העובד יצטרך להוכיח שתי טענות. הראשונה – להוכיח רשלנות של המעביד – למשל שמקום העבודה אפשר כניסת לקוחות ללא מסכה. השניה – להוכיח נזק מתמשך וקבוע שנגרם לו בגלל הקורונה. מדובר בשתי טענות לא פשוטות להוכחה, אבל למה לקחת סיכון? על מקום העבודה להקפיד הקפדה יתרה על מלוי כל ההנחיות ולעשות כל אשר ניתן על מנת למנוע הידבקות של עובדים בווירוס.

באיזה מקרים העובד יהיה זכאי לקבל קצבת נכות?

קצבה תשולם בתום התקופה בה קיבל העובד את דמי הפגיעה ובהתאם לשיעור הנכות שנותרה בעקבות המחלה. אם הנכות היא בין 10 ל-19 אחוז, יקבל מענק חד פעמי. אם הנכות מעל 20% תשולם לו מהביטוח הלאומי קצבה לכל החיים.

מה ההשפעה של תביעת אחוזי נכות על מקום העבודה?

האם העובד יכל להמשיך לעבוד? אין השפעה על מקום העבודה. הקצבה אינה משקפת הפסדי שכר, אלא היא נגזרת של הנכות. לכן, עצם קבלתה לא מונעת את המשך העבודה של העובד, אפילו באותו שכר.

עובד חלה בקורונה ורוצה לחזור לעבודה, איך נהיה בטוחים שהוא כשיר לכך?

משרד הבריאות מבסס את התנהלותו על פי מדדים סטטיסטיים. הסבירות לכך שאדם עדיין מדבק 10 ימים לאחר שהפסיק לחוש סימפטומים של המחלה קלושים. יחד עם זאת ניתן לבצע בדיקת PCR על מנת להגדיל את הוודאות.

האם הביטוח הלאומי מפצה מעסיקים אשר שילמו ימי מחלה לעובדיהם עבור ימי בידוד?

החל מתאריך 01.10.2020 ועד ל 31.03.2021 יפצה הביטוח הלאומי מעסיקים אשר שילמו ימי מחלה לעובדיהם השוהים בבידוד עקב חשש להדבקות במחלת הקורונה. המועד להגשת הבקשה לביטוח הלאומי יהיה החל מחודש פברואר 2021 (כולל הגשה רטרואקטיבית). היקף הפיצוי תלוי במספר העובדים בארגון (קטן או גדול מ-20), ונע בין 50%-75% מהעלות אשר שולמה לעובד. מסכום הפיצוי אשר יוחזר ינוכו ימי המנוחה ויום הבידוד הראשון. הזכאות לפיצוי קיימת רק בגין ימי בידוד אשר דווחו למשרד הבריאות.

קורונה והפוליסה - מה מכוסה ומה לא

הוצאנו עובדים לחל"ת – מה קורה לביטוח הבריאות הקבוצתי שלהם? מבחינת חברת הביטוח, היא לא תפסיק את זכאות העובד לביטוח בגלל החל"ת, כל זמן שהתשלום ממשיך כסדרו. מבחינת הארגון, יש כאלו שהמשיכו לממן את הפרמיה גם לעובדי החל"ת ויש אחרים שלא, בעיקר אם תקופת החל"ת ארוכה. מומלץ להבהיר לעובדים שיצאו לחל"ת מה המדיניות בארגון שלכם כדי שלא יגלו ברגע האמת שהם נשארו בלי ביטוח.


נאלצנו לפטר עובדים בעקבות הקורונה – מה קורה לביטוח הבריאות הקבוצתי שלהם? במקרה של הפסקת עבודה מכל סיבה שהיא, ברב הביטוחים העובד זכאי להמשכיות בביטוח פרטי ללא חיתום וללא הצהרת בריאות ולעיתים אף בעלות מופחתת. חשוב להסביר למפוטרים כי ביטוח בריאות הוא ביטוח מציל חיים ואסור לוותר עליו. אם בנסיבות שנוצרו קיים קושי כלכלי לשלם את הפרמיה המלאה, אפשר לצמצם את היקף הכיסוי, בפוליסת ההמשך הפרטית, ולהשאיר רק את הכיסויים החיוניים ביותר והם הכיסויים לתרופות שאינן כלולות בסל הבריאות וטיפולי סרטן וטיפולים רפואיים מורכבים שאינם ניתנים לביצוע בישראל.


מה נאמר לעובד שפוטר וחושש שלא יוכל לשלם בעצמו את ביטוח הבריאות הפרטי? המצב הכלכלי עבור רבים מתושבי ישראל, בהחלט מדיר שינה, אולם הקושי המסוים להתמודד כעת עם צמצום הכנסות התא המשפחתי, קטן לאין שיעור מזה שיתעורר במקרה בו אחד מבני המשפחה יחלה ויווצר צורך במימון של הליך רפואי או טיפול מציל חיים. במקרה כזה, לא מדובר על עשרות או מאות שקלים אלא על עשרות או מאות אלפי ואף מיליוני שקלים. הצעתנו – אפשר לנבור לעומקו של תזרים ההוצאות ולמצוא עוד סעיפים שניתן לקצץ אותם, אך אל תגעו בביטוח הבריאות. בו בעת, אפשר להוזיל באופן זמני את עלות הפוליסה ולקזז כ-50% מגובה הפרמיה, זאת באמצעות מתן הודעה למבטחת על הותרת הכיסויים החיוניים ביותר.


עובד שנדבק בקורונה בעבודה, האם יוכל לתבוע על תאונת עבודה? אם ההדבקה קשורה לעבודה עצמה ולא אקראית אז בהחלט ניתן לטעון לתאונת עבודה. למשל אחות או רופא שנדבקו בבית חולים או קופאי שנדבק בסופר. במקרה זה יוכלו לקבל מהביטוח הלאומי פיצוי בגין ימי ההעדרות מהעבודה והוצאות רפואיות אם היו. במקרים קשים יותר גם בגין אחוזי נכות. בכל מקרה עלות הפיצוי אינה על המעביד אלא על הביטוח הלאומי.


האם עובד יכל לטעון שההדבקה התרחשה כי במקום העבודה לא הקפידו על תקנות הקורונה? במקרה כזה העובד יצטרך להוכיח שתי טענות. הראשונה – להוכיח רשלנות של המעביד – למשל שמקום העבודה אפשר כניסת לקוחות ללא מסכה. השניה – להוכיח נזק מתמשך וקבוע שנגרם לו בגלל הקורונה. מדובר בשתי טענות לא פשוטות להוכחה, אבל למה לקחת סיכון? על מקום העבודה להקפיד הקפדה יתרה על מלוי כל ההנחיות ולעשות כל אשר ניתן על מנת למנוע הידבקות של עובדים בווירוס.


באיזה מקרים העובד יהיה זכאי לקבל קצבת נכות? קצבה תשולם בתום התקופה בה קיבל העובד את דמי הפגיעה ובהתאם לשיעור הנכות שנותרה בעקבות המחלה. אם הנכות היא בין 10 ל-19 אחוז, יקבל מענק חד פעמי. אם הנכות מעל 20% תשולם לו מהביטוח הלאומי קצבה לכל החיים.


מה ההשפעה של תביעת אחוזי נכות על מקום העבודה? האם העובד יכל להמשיך לעבוד? אין השפעה על מקום העבודה. הקצבה אינה משקפת הפסדי שכר, אלא היא נגזרת של הנכות. לכן, עצם קבלתה לא מונעת את המשך העבודה של העובד, אפילו באותו שכר.


עובד חלה בקורונה ורוצה לחזור לעבודה, איך נהיה בטוחים שהוא כשיר לכך? משרד הבריאות מבסס את התנהלותו על פי מדדים סטטיסטיים. הסבירות לכך שאדם עדיין מדבק 10 ימים לאחר שהפסיק לחוש סימפטומים של המחלה קלושים. יחד עם זאת ניתן לבצע בדיקת PCR על מנת להגדיל את הוודאות.


האם הביטוח הלאומי מפצה מעסיקים אשר שילמו ימי מחלה לעובדיהם עבור ימי בידוד? החל מתאריך 01.10.2020 ועד ל 31.03.2021 יפצה הביטוח הלאומי מעסיקים אשר שילמו ימי מחלה לעובדיהם השוהים בבידוד עקב חשש להדבקות במחלת הקורונה. המועד להגשת הבקשה לביטוח הלאומי יהיה החל מחודש פברואר 2021 (כולל הגשה רטרואקטיבית). היקף הפיצוי תלוי במספר העובדים בארגון (קטן או גדול מ-20), ונע בין 50%-75% מהעלות אשר שולמה לעובד. מסכום הפיצוי אשר יוחזר ינוכו ימי המנוחה ויום הבידוד הראשון. הזכאות לפיצוי קיימת רק בגין ימי בידוד אשר דווחו למשרד הבריאות.

קורונה והפוליסה

קורונה והפוליסה

האם יש חריג לקורונה בפוליסה?

בפוליסות מסוימות, כגון פוליסות א.כ.ע או פוליסות נסיעות לחו"ל, אפשר למצוא חריג לקורונה. בפוליסות הבריאות, הנכתבות על ידי חברת פרש קונספט, לא נאפשר לחברות הביטוח להכניס חריג לקורונה או וירוס אחר. קורונה הוא מחולל של מחלה, כמו כל מחולל אחר, ולכן בפוליסת בריאות איכותית אין מקום לאפשר חריג כזה. בדיוק בשביל זה אנו רוכשים ביטוח ומתייעצים עם מומחים.

מה ההבדלים בין סוגי הבדיקות השונות לאיתור קורונה?

יש שלושה סוגי בדיקות לקורונה: בדיקה שבה נבדק הוירוס עצמו ונקראת בדיקת PCR, בדיקה שבה נבדקים חלבונים שונים שהוירוס הותיר אחריו שנקראת בדיקת אנטיגנים ובדיקה סרולוגית שבה נבדקים נוגדנים שהגוף ייצר נגד הנגיף. כל הבדיקות ניתנות לבצוע הן באופן פרטי והן במסגרת קופות החולים.

למה לעשות בדיקה באופן פרטי?

הבדיקות ניתנות לביצוע בחינם במסגרת קופות החולים. אבל יש אנשים שמוכנים לשלם כסף עבור נוחות – לא לעמוד בתור, לא להחשף לחולים אחרים שמבצעים את הבדיקה ולקבל תשובה מהירה יותר. אנשים אילו יבחרו לבצע את הבדיקה באופן פרטי וזו זכותם.

למה כדאי לעשות בדיקה סרולוגית? איך עושים זאת?

בדיקה סרולוגית היא בדיקה פשוטה וניתן לבצע אותה באופן עצמי כמעט כמו בדיקת הריון, בקיט שרוכשים. מדובר בבדיקה אמינה, מאושרת FDA וממנה נלמד אם יש לנו בגוף נוגדנים נגד הנגיף. לפי סוג הנוגדנים נדע אם אנחנו מחוסנים לאחר המחלה (גם אם לא חשנו בסימפטומים) או חולים כעת באופן אקטיבי.

האם הפוליסה שלנו מכסה בדיקת קורונה?

במידה ויש בפוליסה כיסוי לבדיקות אבחנתיות, ניתן לקבל החזר על בדיקת קורונה ובתנאי שבוצעה בהפניית רופא מומחה ומסיבה רפואית. גובה ההחזר נע בין 70% ל- 85% בהתאם לתנאי הפוליסה.

האם הפוליסה שלנו מכסה בעיות הקשורות לקורונה?

הטיפול החריף במחלת הקורונה מכוסה היום רק בבתי החולים הציבוריים. בטווח הארוך סביר להניח שיצוצו סיבוכים ותופעות לוואי מאוחרות למחלה. מצבים רפואיים אילו שכרגע קשה לחזות אותם, יכוסו גם על ידי הביטוחים הפרטיים ובלבד שהשירות הרפואי עצמו מכוסה בפוליסה. לדוגמא אם אדם יידרש לטיפולי פיזיותרפיה ואילו נכללים בכיסוי שיש בפוליסה, הטיפול יכוסה ועצם העובדה שהגורם לטיפול הוא קורונה לא יהווה סיבה לדחיית התביעה.

במידה ויש בפוליסה שלנו כיסוי למחלות קשות, האם אפשר להפעיל אותו במקרה ועובד חלה בקורונה?
פוליסה למחלות קשות לא מכסה קורונה לכשעצמה. אבל, בהחלט יכולה לכסות סיבוכים של הקורונה. אם בגלל הקורנה עבר העובד, לדוגמא אירוע מוחי או אירוע לבבי או כל מחלה אחרת שמכוסה בפוליסה ונגרמה לו כסיבוך של הקורונה – היא תכוסה. בפועל, בכל פוליסה ופוליסה נקבע סכום פיצוי חד פעמי {בהתאם לגובה הפרמיה}, שישולם למבוטח בקרות מחלה המוגדרת בפוליסה.

מה ההבדל בין חיסוני הקורונה השונים שעומדים להיות משווקים בעולם?

ישנם שני סוגים של חיסונים החיסון הראשון או החיסון הקלאסי של חברת אסטרהזניקה שבו מזריקים לגוף וירוד מוחלש או מומת שמעודד את מערכת החיסון שלנו לפתח נגדו נוגדנים והחיסון הפועל במנגנון אחר, חדשני, של חברת פייזר ומודרנה שבו מזריקים לגוף חומר גנטי RNA כאשר בגוף, החומר הזה יגרום לתאים לפתח חלבוני נגיף והגוף יפתח נוגדנים נגדחלבונים אילו. החומר הגנטי המוזרק לגוף לא מסוכן ומתפרק מהר מאוד. שני החיסונים בטוחים ויעלים אבל כמובן ככל שנצבוריותר ניסיון נדע יותר.

האם הקורונה יכולה לגרום לבעיות רפואיות מאוחרות?
יש יותר ויותר מחקרים המראים שלקורונה השפעות ארוכות טווח על בריאותנו. חולים שהחלימו מקורונה עלולים לסבול מסיבוכים שונים ומגוונים גם בהיבט הרפואי וגם בהיבט הנפשי. על פי מחקר שנערך בבריטניה, כ-55% מ-1,261 המטופלים שנבדקו, סבלו לאחר המחלה מירידה בתפקוד הלב, יש לא מעט תיאורים על ירידה משמעוית בתפקודי הריאה ועוד. בקורונה רב ההנסתר על הגלוי והזמן יגיד את שלו – ההמלצה שלנו לשמור על ההנחיות ולא להדבק.

האם חברות הביטוח רשאיות לשאול אותנו שאלות הנוגעות לקורונה?
חברות הביטוח רשאיות לשאול שאלות לגבי כל נושא למעט גנטיקה. חברות הביטוח לוקחות על עצמן סיכון ועל מנת שיוכלו לנהל אותו ולתמחר אותו ולשלם בבוא היום למבוטחים הן חייבות לקבל מידע. חברות הביטוח הן לא חברות הימורים אלא חברות שלוקחות במודע סיכון אותו ניתן לחשב ולכלכל ולכן זכותן לשאול שאלות. מה יהיו ההשפעות ארוכות הטווח של הקורונה וכפועל יוצא מה יהיו ההלשכות חיתומיות של המחלה עדיין מוקדם לדעת – נמתין ונראה.צריך לזכור שבפוליסות בריאות קבוצתיות לרב אין הליך של חיתום ולכן המבוטחים לא ישאלו בכל מקרה בנושא זה או בכל נושא אחר.

אקסטרה פרש

איזה שירותים חדשים פיתחתם עבורנו בתקופת הקורונה?

בפרש קונספט אנו מאפשרים ללקוחותינו לבצע בדיקות קורונה באופן פרטי, בתוך הארגון עצמו או בבית המבוטח ובעלות מופחתת. כמו כן יש באפשרותכם לחסן דרכנו את כל העובדים בחיסוני שפעת בעלות מיוחדת במקום העבודה. אומנם שירותים אילו ניתנים בחינם בקופות החולים אבל יש עובדים ומנהלים שמוכנים לשלם עבור נוחות ורוצים לחסוך מהעובדים שלהם את הסכנה להחשף לנגיף בקופות החולים ואנו לשירותם.

תוכנית חדשנית לאבחון ושיקום מחלימי קורונה

בשורה טכנולוגית חדשנית למחלימי הקורונה מבית O2 – אגף אד"מ המרכז האוניברסיטאי לקדום בריאות, האוניברסיטה העברית בירושלים.
מחלימים שממשיכים לסבול מתסמינים, הפוגעים באיכות החיים, גם לאחר לאחר שהווירוס כבר לא נמצא בגופם, יכולים לפנות לקבלת אבחון פיזיולוגי מקיף ותוכנית שיקום היברידית, המשלבת טכנולוגיה חדשנית לניטור פגיעה רב-מערכתית, המאפשרת לחזור לשגרת חיים תקינה.
במרפאת פוסט הקורונה יבדקו אצל החולה בצורה נרחבת כל אחת מהמערכות: לב, ריאות, כלי דם, שרירים ועצבים במנוחה ובמאמץ, עד שתבודד המערכת המגבילה את המחלים מקורונה.
השירות ניתן על ידי צוות רב – מקצועי בתוכנית אישית לכל אחד ואחת, וכולל הליך מותאם אישי לתזונה נכונה, תרגול עצבי וקוגניטיבי, חיזוקי שרירים ותמיכה רגשית.
את הטיפולים מבצעים גם במרפאה שבאוניברסיטה העברית וגם בבית – בהנחיה מרחוק באמצעים דיגיטליים.
לפרטים – www.o2start.co.il | לתאום תורים – טלפון: 02-5810810

 

האם שירותי "האקסטרה פרש" המעניקים ללקוחות: קיצור תורים לבדיקות וניתוחים, סיוע בהתאמת רופא מומחה, במימוש זכויות רפואיות ועוד, ממשיכים להתנהל כרגיל גם בתקופה זו?

השירות לא פסק גם בתקופה מורכבת זו, אנחנו דואגים לתת מענה מהיר ויעיל לכל לקוח שפונה באופן אישי או באמצעות הארגון שלו ומעוניין בהמלצה או בזירוז של תור לבדיקה או ניתוח מתוך הבנה כי הקורונה לא מתחשבת במצבים רפואיים אחרים שדורשים מענה וטיפול עכשיו.

אקסטרה פרש
רפואה דחופה

מהיום, לקוחות "פרש קונספט" יוכלו לפנות לקבלת שירות רפואי מיידי, לטיפול בבעיות אף אוזן גרון.

השירות הינו לילדים ומבוגרים וניתן על ידי רופאי א.א.ג מומחים ובכירים, במסגרת המוקד של א.ר.ם, המרכז הרב-תחומי לרפואת א.א.ג.

מדובר בקונספט חדשני ובלעדי בארץ, בו אדם שסובל מכאבי אוזניים חריפים, סחרחורת, ירידת שמיעה פתאומית, חבלות עזות באזור הפנים, דימום עקבי מהאף, חדירת גוף זר, אטימות אוזניים וכדומה, יכול לפנות לקבלת טיפול מיידי ומהיר במוקד הפרטי ובכך להימנע מצפיפות, שעות המתנה ארוכות, בדיקה וטיפול ע"י מתמחה, כנהוג בחדר המיון הציבורי.

המוקד פועל שבעה ימים בשבוע ונמצא בביה"ח אסותא רמת החייל,  רחוב הברזל 20, קומה 1, תל אביב.

יש לתאם מראש את ההגעה למוקד בטלפון 03-7645464.

מבוטחים שבידיהם כיסוי אמבולטורי יוכלו לקבל החזר על פי תנאי הפוליסה.

לפרטים על המוקד: https://bit.ly/3pg7PSn

לאתר א.ר.ם, המרכז הרב-תחומי לרפואת א.א.ג: www.aram-ent.co.il

אקסטרה פרש
אקסטרה פרש

איזה שירותים חדשים פיתחתם עבורנו בתקופת הקורונה? בפרש קונספט אנו מאפשרים ללקוחותינו לבצע בדיקות קורונה באופן פרטי, בתוך הארגון עצמו או בבית המבוטח ובעלות מופחתת. כמו כן יש באפשרותכם לחסן דרכנו את כל העובדים בחיסוני שפעת בעלות מיוחדת במקום העבודה. אומנם שירותים אילו ניתנים בחינם בקופות החולים אבל יש עובדים ומנהלים שמוכנים לשלם עבור נוחות ורוצים לחסוך מהעובדים שלהם את הסכנה להחשף לנגיף בקופות החולים ואנו לשירותם.


תוכנית חדשנית לאבחון ושיקום מחלימי קורונה בשורה טכנולוגית חדשנית למחלימי הקורונה מבית O2 – אגף אד"מ המרכז האוניברסיטאי לקדום בריאות, האוניברסיטה העברית בירושלים. מחלימים שממשיכים לסבול מתסמינים, הפוגעים באיכות החיים, גם לאחר לאחר שהווירוס כבר לא נמצא בגופם, יכולים לפנות לקבלת אבחון פיזיולוגי מקיף ותוכנית שיקום היברידית, המשלבת טכנולוגיה חדשנית לניטור פגיעה רב-מערכתית, המאפשרת לחזור לשגרת חיים תקינה. במרפאת פוסט הקורונה יבדקו אצל החולה בצורה נרחבת כל אחת מהמערכות: לב, ריאות, כלי דם, שרירים ועצבים במנוחה ובמאמץ, עד שתבודד המערכת המגבילה את המחלים מקורונה. השירות ניתן על ידי צוות רב – מקצועי בתוכנית אישית לכל אחד ואחת, וכולל הליך מותאם אישי לתזונה נכונה, תרגול עצבי וקוגניטיבי, חיזוקי שרירים ותמיכה רגשית. את הטיפולים מבצעים גם במרפאה שבאוניברסיטה העברית וגם בבית – בהנחיה מרחוק באמצעים דיגיטליים. לפרטים – www.o2start.co.il | לתאום תורים – טלפון: 02-5810810


האם שירותי "האקסטרה פרש" המעניקים ללקוחות: קיצור תורים לבדיקות וניתוחים, סיוע בהתאמת רופא מומחה, במימוש זכויות רפואיות ועוד, ממשיכים להתנהל כרגיל גם בתקופה זו? השירות לא פסק גם בתקופה מורכבת זו, אנחנו דואגים לתת מענה מהיר ויעיל לכל לקוח שפונה באופן אישי או באמצעות הארגון שלו ומעוניין בהמלצה או בזירוז של תור לבדיקה או ניתוח מתוך הבנה כי הקורונה לא מתחשבת במצבים רפואיים אחרים שדורשים מענה וטיפול עכשיו.


רפואה דחופה

מהיום, לקוחות "פרש קונספט" יוכלו לפנות לקבלת שירות רפואי מיידי, לטיפול בבעיות אף אוזן גרון.

השירות הינו לילדים ומבוגרים וניתן על ידי רופאי א.א.ג מומחים ובכירים, במסגרת המוקד של א.ר.ם, המרכז הרב-תחומי לרפואת א.א.ג.

מדובר בקונספט חדשני ובלעדי בארץ, בו אדם שסובל מכאבי אוזניים חריפים, סחרחורת, ירידת שמיעה פתאומית, חבלות עזות באזור הפנים, דימום עקבי מהאף, חדירת גוף זר, אטימות אוזניים וכדומה, יכול לפנות לקבלת טיפול מיידי ומהיר במוקד הפרטי ובכך להימנע מצפיפות, שעות המתנה ארוכות, בדיקה וטיפול ע"י מתמחה, כנהוג בחדר המיון הציבורי.

המוקד פועל שבעה ימים בשבוע ונמצא בביה"ח אסותא רמת החייל,  רחוב הברזל 20, קומה 1, תל אביב.

יש לתאם מראש את ההגעה למוקד בטלפון 03-7645464.

מבוטחים שבידיהם כיסוי אמבולטורי יוכלו לקבל החזר על פי תנאי הפוליסה.

לפרטים על המוקד: https://bit.ly/3pg7PSn

לאתר א.ר.ם, המרכז הרב-תחומי לרפואת א.א.ג: www.aram-ent.co.il

בית החולים החדש "רפאל" נפתח לאחרונה וממוקם בפארק עתידים בתל אביב. בבית החולים ציוד וטכנולוגיה מהמתקדמים בעולם, מערכות מחשוב חכמות וחדרי ניתוח מצוידים בטכנולוגיות רפואיות חדשות ומתקדמות, לרבות טכנולוגיות חדשניות לשמירה על סטריליות ומניעת זיהומים.

בבית החולים מבוצעים כל סוגי הניתוחים גדולים וקטנים כאחד על ידי הרופאים הבכירים בישראל.

ברפאל, המטופל מלווה לאורך כל התהליך במלווה אישי המעניק לו ולבני המשפחה הסברים מלאים ומפורטים באופן יזום על כל שלב בתהליך הרפואי.

מדובר בדחיפה נוספת לפיתוח תעשיית הביטוח הרפואי בישראל, ומהווה סיבה נוספת בצורך להשקיע את הכסף בפרמיה של ביטוח בריאות פרטי.

מרבית חברות הביטוח כבר התקשרו בהסכמים עם בית החולים ובקרוב ניתן יהיה לקבל את שירותיו באמצעות כל חברות הביטוח.

הטבת "אקסטרה פרש" ללקוחותינו –

במסגרת הסדר ייחודי עם בית החולים, לקוחות "פרש קונספט", שבמהלך בדיקת ממוגרפיה יתגלה שהן נדרשות לבצע ביופסיה, יוכלו לבצע את הביופסיה לאלתר בו במקום. ד"ר אורית גולן מנהלת מחלקת השד בבית החולים: "השירות הוא שירות חשוב שימנע מנשים להתהלך ימים שלמים במתח ובחרדה".

ליצירת קשר ולפרטים נוספים על המחלקה החדשה לבריאות האישה –

https://www.raphaelhospitals.co.il/clinics/woman/about

לתאום תורים: הודעות בווצאפ: 03-7752090

בית החולים החדש "רפאל" נפתח לאחרונה וממוקם בפארק עתידים בתל אביב. בבית החולים ציוד וטכנולוגיה מהמתקדמים בעולם, מערכות מחשוב חכמות וחדרי ניתוח מצוידים בטכנולוגיות רפואיות חדשות ומתקדמות, לרבות טכנולוגיות חדשניות לשמירה על סטריליות ומניעת זיהומים.

בבית החולים מבוצעים כל סוגי הניתוחים גדולים וקטנים כאחד על ידי הרופאים הבכירים בישראל.

ברפאל, המטופל מלווה לאורך כל התהליך במלווה אישי המעניק לו ולבני המשפחה הסברים מלאים ומפורטים באופן יזום על כל שלב בתהליך הרפואי.

מדובר בדחיפה נוספת לפיתוח תעשיית הביטוח הרפואי בישראל, ומהווה סיבה נוספת בצורך להשקיע את הכסף בפרמיה של ביטוח בריאות פרטי.

מרבית חברות הביטוח כבר התקשרו בהסכמים עם בית החולים ובקרוב ניתן יהיה לקבל את שירותיו באמצעות כל חברות הביטוח.

הטבת "אקסטרה פרש" ללקוחותינו –

במסגרת הסדר ייחודי עם בית החולים, לקוחות "פרש קונספט", שבמהלך בדיקת ממוגרפיה יתגלה שהן נדרשות לבצע ביופסיה, יוכלו לבצע את הביופסיה לאלתר בו במקום. ד"ר אורית גולן מנהלת מחלקת השד בבית החולים: "השירות הוא שירות חשוב שימנע מנשים להתהלך ימים שלמים במתח ובחרדה".

ליצירת קשר ולפרטים נוספים על המחלקה החדשה לבריאות האישה –

https://www.raphaelhospitals.co.il/clinics/woman/about

לתאום תורים: הודעות בווצאפ: 03-7752090

ביטוח בריאות קבוצתי

ביטוח בריאות קבוצתיאנחנו ארגון שנקלע לקשיים בעקבות הקורונה ושמתלבט אם לחדש עכשיו את ביטוח הבריאות הקבוצתי לעובדים. כיצד אוכל לשכנע את המנכ"ל שזה חשוב?

לביטוח בריאות קבוצתי מספר יתרונות חשובים:
הוא בדר"כ רחב יותר ומקיף יותר מביטוח אישי, הוא זול יותר מביטוח אישי, ההצטרפות אליו נעשית ללא צורך במילוי הצהרת בריאות וכח המיקוח של הקבוצה בתשלום תביעות מול חברות הביטוח גדול משמעותית מכח המיקוח של אדם בודד שנאלץ להתמודד מול החברה המבטחת.

מרבית ביטוחי הבריאות במדינת ישראל הם ביטוחים קבוצתיים ולא בכדי. ע"י הביטוח אתם נותנים לעובדים שלכם ומשפחתם כלי מציל חיים פשוטו כמשמעו. אתם מפחיתים את אי השיוויון ומאפשרים לעובד הזוטר ולמנהל להנות מביטוח איכותי ומביטחון רפואי. היום יותר מתמיד מרבית הארגונים הבינו כי ביטוח בריאות איכותי הוא כלי משמעותי ביותר בגיוס ושימור עובדים, בעיקר כשהטבות כמו נופשים, חדרי כושר, מסעדות וכ"ד אינן רלוונטיות ו/או חשובות כרגע.

בסופו של יום ובמבחן התוצאה – על כל שקל המשולם בביטוח פרטי, מקבל המבוטח כ-35 א"ג בחזרה בתביעות. בביטוח קבוצתי, לעומת זאת, עבור כל שקל שמשלם מבוטח הוא מקבל בחזרה 95 א"ג בתשלומי תביעות. התוצאות מדברות בעד עצמן!

 

זכויות רפואיותמתמודדים עם בעיה רפואית ונגרם לכם נזק? כנראה שמגיע לכם פיצוי.

מרכז המומחים מלווה מאות עובדים במהלך השנה, שהם, או מי מבני משפחותיהם, מתמודדים עם בעיה רפואית ונגרם להם נזק.

מומחי המרכז יסייעו בהיבט הרפואי ויבדקו האם מגיע לכם פיצוי או כל זכאות אחרת.

לקבלת יעוץ רפואי או בדיקת זכאות לפיצוי, ללא התחייבות וללא עלות פנו במייל: [email protected]

או

זכויות רפואיות
זכויות רפואיות

זכויות רפואיותמתמודדים עם בעיה רפואית ונגרם לכם נזק? כנראה שמגיע לכם פיצוי.

מרכז המומחים מלווה מאות עובדים במהלך השנה, שהם, או מי מבני משפחותיהם, מתמודדים עם בעיה רפואית ונגרם להם נזק.

מומחי המרכז יסייעו בהיבט הרפואי ויבדקו האם מגיע לכם פיצוי או כל זכאות אחרת.

לקבלת יעוץ רפואי או בדיקת זכאות לפיצוי, ללא התחייבות וללא עלות פנו במייל: [email protected]

או

מיוחד ללקוחות פרש קונספט – בדיקות קורונה וחיסוני שפעת אצלכם!

בפרש קונספט אנו מאפשרים ללקוחותינו לבצע בדיקות קורונה באופן פרטי, בתוך הארגון עצמו או בבית המבוטח ובעלות מופחתת. כמו כן יש באפשרותכם לחסן דרכנו את כל העובדים בחיסוני שפעת בעלות מיוחדת במקום העבודה.

ליצירת קשר: פרש קונספט – מומחים לביטוחים קבוצתיים | 073-2291344