מה זה "ניתוח" בפוליסת ביטוח בריאות

במקרים רבים מבוטחים חושבים שהם מבוטחים מפני מקרים מסוימים, אך בזמן אמת, הם מגלים כי לא הכל נבדק בעת רכישת הביטוח וכך המבוטחים מוצאים את עצמם חסרי אונים מול לניתוח או טיפול רפואי שמצריך מהם מימון יקר. אנו שמחים להנגיש לכם מידע בנושא: מה זה "ניתוח" בפוליסת ביטוח בריאות. על כל שאלה נוספת בנושא, אתם מוזמנים לפנות אלינו, שלכם, צוות פרש קונספט.

 

כיסוי ניתוחים בפוליסת ביטוח בריאות

על פי חוק, כל ביטוח בריאות פרטי חייב לכלול כיסוי ניתוחים. כיסוי זה מכסה עלויות ניתוח או טיפולי מחליפי ניתוח והוא משלים את סל הבריאות הממשלתי. מבוטחים שזקוקים לניתוח יכולים לפנות על פי רוב לרופא פרטי שיבחרו. ישנן חברות ביטוח המציעות כיסוי רק לבתי חולים מסוימים ויש כאלו שלא מגבילים את העניין.

 

מה כיסוי ניתוחים יכלול?

  • מימון עלות שכר המנתח הפרטי שנבחר
  • העלויות הנלוות לניתוח- שכר רופא מרדים, חדר ניתוח, שתלים, תרופות שמחוץ לסל הבריאות, בדיקות ומימון ימי האשפוז הנדרשים
  • התייעצות עם רופאים מומחים לפני ביצוע הניתוח ולאחריו (גם אם יוחלט בסופו של דבר לא לערוך את הניתוח, ההתייעצות תכוסה)
  • מימון עלויות טיפול מחליף ניתוח – כל עוד ומדובר בטיפול המוכר כטיפול מחליף ניתוח ומבצע הטיפול הוא רופא מומחה מוכר.

 

שימו לב מה זה "ניתוח" בפוליסת ביטוח בריאות

אם עד לפני תקופה קצרה, ההגדרה של ניתוח הייתה רק טיפולים כירורגיים שהם לא מניעתיים. הרי שבתקופה האחרונה בית המשפט העליון קבע כי גם ניתוחים מניעתיים יוכרו כניתוחים ויזכו למימון מחברת הביטוח. כך ניתוחים כמו קיצור קיבה והשתלת קרנית שבעבר לא זכו לקבל מימון מחברת הביטוח, מקבלים עכשיו מימון כמו כל ניתוח אחר.

 

צפו בסרטון של ד"אודי פרישמן מסביר מהו "תחליף" ניתוח בפוליסת בריאות:


 

 

מדוע ביטוח בריאות קבוצתי לעובדים שלכם משתלם ואיכותי יותר

בתור מנהלים, כדאי שתכירו את האופציה לרכוש ביטוח בריאות קבוצתי לעובדים. ברכישת ביטוח כזה, אתם נהנים ממגוון יתרונות:

  • מחיר – מחיר ביטוח קבוצתי יהיה זול משמעותית מרכישת ביטוח פרטי לכל עובד לחוד. כוח הקבוצה מקנה עוצמה לרכישה וכך ניתן לפעול להוזלת מחיר הביטוח בצורה משמעותית. מעסיק שרוצה לפנק את העובדים שלו בביטוח מקיף ככל הניתן, ירכוש ביטוח קבוצתי.
  • אין צורך בחיתום-כל העובדים,ללא קשר למצבם הבריאותי,מתקבלים לביטוח בלי חתימה על הצהרת בריאות וכך גם בני משפחתם.
  • תנאים מועדפים – בגלל שביטוח קבוצתי יכסה אנשים רבים, הוא יכלול תנאים מורחבים שלא יוצעו בכל ביטוח סטנדרטי (ואם הם יוצעו, זה יהיה במחיר יקר משמעותית).
  • ביטוח גם למשפחת העובדים – קרובי משפחה מדרגה ראשונה של העובדים, יכללו גם הם בביטוח הנחשק.
  • ניתן להמשיך את הביטוח גם לאחר עזיבת מקום העבודה – המבוטח יוכל להמשיך את הביטוח ולשלם עליו מכיסו גם אם הוא יפרוש ממקום העבודה ויהפוך להיות עצמאי וכדו'. גם קרובי משפחתו ימשיכו להנות בצורה כזו מהביטוח.
  • שירות ברמה לשביעות רצון כל לקוח – בשונה מביטוח פרטי בו חברת הביטוח מתנהלת מול אדם אחד והיא לא מנסה להגיע לקראתו, כאשר מדובר במבוטח החבר בביטוח קבוצתי, ההתייחסות תהיה שונה. כל יחיד משתייך לקבוצה ושביעות הרצון שלו חשובה לשמירה על הקבוצה. ממילא, מבוטחים בביטוח קבוצתי יזכו לשירות לקוחות ברמה גבוהה, במיוחד אם הם מלווים ע"י יועץ ביטוח מקצועי.

 ביטוח קבוצתי ידוע כבעל יתרונות רבים ולא פלא לראות קבוצות אנשים המתאגדים יחד לרכישת ביטוח קבוצתית. זה יכול להיות ביטוח קבוצתי לעובדי עמותות מסוימות שהתאגדו יחד, ביטוח לספורטאים, ביטוח לעמותו ועוד היד נטויה…

 

לכמה זמן ביטוח בריאות קבוצתי תקף?

ביטוח בריאות קולקטיבי יהיה תקף בד"כ ל-חמש שנים. בשונה מביטוח בריאות פרטי שלא מוגבל בזמן מבחינה חוקית. לאחר חמש שנים, מנהל הארגון הוא זה שיחליט אם לחדש את הביטוח או לא. בעת הארכת הביטוח הקבוצתי, חשוב לשים לב לתנאי הביטוח, חברות הביטוח מצידן כלל לא מחויבות להמשיך לספק את אותם תנאים וכך יש לא מעט מנהלי חברות וארגונים שנופלים ברשת. התייעצות עם יועץ ביטוח בשלב הרכישה והחידוש היא קריטית.

 

פרש קונספט – דואגים לכם לביטוח קבוצתי משתלם הכולל כיסוי ניתוחי!

אנו צוות פרש קונספט עוסקים במתן ייעוץ ביטוחי לחברות וארגונים. מנהל המעוניין לרכוש ביטוח קבוצתי לעובדים שתחתיו ואכפת לו מהעובדים שלו, הוא דואג לרווחתם האישית אך גם חשוב לו שרכישת הביטוח תהיה לו משתלמת מבחינה כלכלית, יפנה אלינו. נציג פרש קונספט יגיע אליו, ימפה את הנתונים מהשטח ויבנה יחד עם ההנהלה את פוליסת הביטוח האידיאלית לעובדים. הפוליסה תישלח למכרז בין חברות הביטוח השונות וחברת הביטוח שתציע את מחיר הביטוח המשתלם ביותר להנהלה, תזכה בביטוח. לאחר הרכישה, צוות פרש קונספט יערוך הסברה מקיפה לצוות העובדים להטמעת הביטוח הקבוצתי שנרכש עבורם.

מנהל הארגון יודע שאם אחד מהעובדים יצטרך סיוע בהתנהלות מול חברת הביטוח, הוא יוכל לפנות לצוות פרש קונספט לקבלת הכוונה מדויקת וליווי מקצועי ורפואי לכל אורך הדרך,עד קבלת מקסימום הפיצוי. העובדים מרגישים את מסירות ההנהלה אליהם וממילא הם משקיעים יותר במקום העבודה. מיטב החברות במשק נעזרו בנו בדרך לרכישת ביטוח קבוצתי לעובדים.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ללא עלות או התחייבות, אם יש לכם ביטוח, אין לכם או שאתם עומדים בפני חידוש.

ייעוץ בביטוח בריאות קבוצתי?